Напишіть нам
TelegramViberMail
Mobiboss

Сервіс

Гарантія, ремонт, обмін

Гарантія на вживану техніку Apple

(used \ б/у)
  • 30 днів гарантії від магазину.
  • Гарантія поширюється на абсолютно будь-який технічний дефект (окрім стану АКБ).
  • 14 днів на заміну/обмін пристрою.
  • Повернення коштів можливе лише при відсутності на протязі 72 годин пристрою на заміну.
  • У гарантії буде відмовлено у разі виявлення пошкоджень на пристрої, яких не було в момент продажу.

    Додатково:
  • Повернення або обмін вживаної техніки неможливий через претензії до роботи АКБ з тієї причини, що даний елемент є витратним матеріалом. Для клієнтів, що придбали вживаний пристрій і бажають замінити АКБ через зменшений час роботи - надається послуга заміни АКБ за собівартістю.
  • Повернення або обмін вживаної техніки неможливий за претензіями формату - "мені не сподобалося", "я передумав", "я не можу розібратися". Повернення або обмін - тільки з технічних причин.

Ремонт техніки Apple

Обмін техніки Apple

Ви можете здати свій вживаний телефон або обміняти його на інший вживаний або новий

Для обміну підійде будь-яка техніка Apple (це може бути iPhone, iPad, MacBook тощо) у будь-якому стані (навіть з візуальними або апаратними пошкодженнями).
Якщо вас цікавить приблизна оцінка вашого пристрою, це можна зробити в онлайн-чаті з нашим консультантом. Далі вам треба буде прийти до нас в магазин, щоб ми могли оцінити ваш гаждет вживу: зовнішній вигляд, робочий стан, наявність попередньої розбірки, ремонту тощо. Наші спеціалісти проведуть діагностику і оцінку пристрою та запропонують варіанти для обміну.

До речі, якщо ваш пристрій взагалі не працює – можливо, нам він теж пригодиться – наші майстри його оглянуть та скажуть, що ми зможемо дати за нього.