Напишіть нам
TelegramViberMail

Nintendo Switch (OLED model) Pokemon Scarlet & Violet Edition

$360
13999 грн
грн.
Система Nintendo Switch - OLED Model: Pokemon Scarlet & Violet Edition містить спеціальні ілюстрації легендарних покемонів, що з'являються в іграх Pokemon Scarlet та Pokemon Violet: Koraidon та Miraidon, а також партнерських покемонів Sprigatito, Fuecoco та Quaxly.
Глянцевий білий корпус із легендарними ілюстраціями покемонів

На поверхні глянсового білого корпусу легендарні покемони Корайдон та Мірайдон, виконані у відповідних кольорах версій. Нижня ліва сторона задньої частини консолі прикрашена зображенням покеболу.
Обладнання з артом 3 партнерських покемонів

Спеціальна ілюстрація із зображенням трьох покемонів, яких ви можете вибрати як своїх перших партнерів в іграх, Sprigatito, Fuecoco та Quaxly, прикрашає задню частину консолі разом із символами, які з'являються протягом усієї гри.Nintendo Switch (OLED-модель) відрізняється барвистим 7-дюймовим OLED-екраном з більш тонкими рамками. Глибокі кольори цього збільшеного дисплея та високий контраст дозволять з головою поринути у ігровий процес у портативному та настільному режимах.

Ознайомтеся з найновішим членом сімейства Nintendo Switch

Нова система оснащена яскравим 7-дюймовим OLED-екраном, широкою регульованою підставкою, док-станцією з дротовим портом LAN, 64 ГБ вбудованої пам'яті та покращеним звуком.
7-дюймовый OLED-екран

Насолоджуйтесь яскравими кольорами та чітким контрастом, коли ви граєте на ходу.

Оцініть різницю, яку робить яскравий екран, незалежно від того, чи ви женете на максимальній швидкості або б'єтеся з ворогами.

Широка регульована підставка

Відкиньте міцну підставку для зручного перегляду в настільному режимі. Відрегулюйте підставку, щоб знайти оптимальний кут огляду - ідеальний варіант для швидкої багатокористувацької гри з приятелем.

Вбудований порт LAN
Підключайтеся до Інтернету та грайте через порт LAN на док-станції під час використання в режимі ТБ. Тепер вам доступний ідеальний пінг мультиплеєрних іграх
64 ГБ вбудованої пам'яті
Зберігайте ігри в системі з 64 ГБ вбудованої пам'яті.

Покращений звук

Насолоджуйтесь покращеним звуком із вбудованих динаміків системи.
Три режими в одному

Системи Nintendo Switch і Nintendo Switch (модель OLED) створені для того, щоб відповідати вашому життю, перетворюючись з домашньої консолі на портативну систему миттєво!
ТБ режим
Встановіть систему на док-станцію та насолоджуйтесь іграми у форматі HD на телевізорі.

Настільный режим
Переверніть підставку, щоб показати екран, а потім поділіться веселощами в багато користувацькій грі.

Ручний режим
Візьміть його та пограйте з підключеними контролерами Joy-Con, щоб насолоджуватися 7-дюймовим OLED-екраном.

Гарантія
Гарантійний термін:
12 місяців
Обмін і повернення товару:
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України"Про захист прав споживачів України"
Додатково:
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.